» » » Юридичні особи мають подати декларацію з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, до 19-го лютого

Юридичні особи мають подати декларацію з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, до 19-го лютого


Фахівці столичного управління Міндоходів нагадують, що юридичні особи сплачують податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, авансовими внесками щоквартально до 30 числа місяця, що настає за звітним кварталом.
Наразі, сума авансових внесків відображається в річній податковій декларації, яка подається до 20 лютого звітного року.
Таким чином, останній день подання декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки платниками податку-юридичними особами – 19 лютого 2014 року.
Порядок обчислення та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, визначено ст. 265 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями.
Юридичні особи мають подати декларацію з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, до 19-го лютого

  Источник: http://ua-ru.info/
Просмотров: 441; Комментариев: 0; Дата публикации: 14-02-2014, 00:00

Понравилась статья? Поделитесь ей с друзьями:
Не согласны или есть что добавить? - Напишите свой комментарий!

Добавить комментарий!

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Введите код:

Рекомендуем похожее:

«Встигни скористатися електронним ключем»

ДПІ у Дарницькому районі нагадує, що кінцевий термін подання річної декларації з податку на

Громадяни, які будуть незгодні з нарахованою сумою податку на нерухомість, ...

ДПІ у Дарницькому районі нагадує, що кожен киянин, який має у власності житлове нерухоме майно,

У столиці на обліку Міндоходів перебуває 15,6 тисяч неприбуткових організац ...

До органів Міндоходів неприбутковим установам та організаціям необхідно подати річну фінансову

Коментар щодо обмеження права на податкову знижку

Начальник відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб ДПІ у Дарницькому районі

Якою є ставка розрахування земельного податку за земельну ділянку, що відве ...

Відповідно до п. 274.1 ст.274 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI (далі –

Чи можуть звільнятися від сплати земельного податку підприємства, установи ...

Відповідно до пп.282.1.9 п. 282.1 ст. 282 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року

Подання річної декларації фізичною особою-підприємцем

Згідно з п. 49.1 ст. 49 Податкового кодексу податкова декларація подається за звітний період в

Фізична особа, яка проживає в місті, здає в оренду власне рухоме майно сіль ...

Порядок сплати (перерахування) податку до бюджету

19 лютого 2014 року – останній день подання податкової декларації з податку ...

Головне управління Міндоходів у м. Києві нагадує, що відповідно до ст.265 Податкового кодексу

Увага! Інформуємо про подання звітності з податку на прибуток за 2013 рік

ДПІ у Дарницькому районі ГУ Міндоходів у м. Києві інформує стосовно крайнього терміну подання