» » » Чи обов’язково на підприємстві має бути наявним резервний РРО?

Чи обов’язково на підприємстві має бути наявним резервний РРО?


Вимоги щодо роздрукування на РРО фіскальних звітних чеків визначено у п. 3.9 ст. 3 Закону про РРО, а саме: суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формі при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зобов’язані щоденно друкувати на РРО (за виключенням автоматів з продажу товарів (послуг)) фіскальні звітні чеки і забезпечувати їх зберігання в книзі обліку розрахункових операцій.
Відповідно до п. 2 Вимог № 199 Z-звіт — це денний звіт з обнулінням інформації в оперативній пам’яті та занесенням її до фіскальної пам’яті реєстратора.
Зміна — період роботи РРО від реєстрації першої розрахункової операції після виконання Z-звіту до виконання наступного Z-звіту.
Таким чином, якщо протягом зміни на господарському об’єкті підприємства резервний РРО не використовувався, фіскальний звітний чек не друкується.
Чи обов’язково на підприємстві має бути наявним резервний РРО?

  Источник: http://ua-ru.info/
Просмотров: 623; Комментариев: 0; Дата публикации: 14-02-2014, 00:00

Понравилась статья? Поделитесь ей с друзьями:
Не согласны или есть что добавить? - Напишите свой комментарий!

Добавить комментарий!

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Введите код:

Рекомендуем похожее:

Чи може СГ - ФО бути виробником алкогольних напоїв?

Відповідно до ст. 2 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-BP «Про державне регулювання

Які документи підтверджують, що ФО - інвалід, яка зареєстрована відповідно ...

Які документи підтверджують, що ФО - інвалід, яка зареєстрована відповідно до закону як ФОП не є

Чи необхідно придбавати торговий патент ФО - підприємцю, яка провадить торг ...

Відповідно до абзацу ”в” пп.267.1.2 п.267 ст.267 розділу ХІІ Податкового кодексу України від 2

Інновації в застосуванні РРО: створення контрольної стрічки в електронній ф ...

З нового року органи ДПС переходять на приймання в електронному вигляді інформації з РРО.

Коли застосування РРО та розрахункових книжок є необов’язковим ?

Статтею 9 цього Закону «Про РРО» визначено випадки, при яких застосування РРО та розрахункових

Порядок реєстрації, опломбування та застосування РРО за товари (послуги) за ...

РРО вважається зареєстрованим після виконання всіх дій, передбаче-них пунктами 2.3 — 2.7 Наказу №

Фізична особа — підприємець змінила місце постійного проживання. До якого о ...

Формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску

В Ираке освободили город от ИГ возле Мосула

Сегодня, 16:59
Хадир был захвачен боевиками в 2014 году. Он расположен в 110 километрах от Мосула.

Навального увезли в больницу после нападения с зеленкой

Сегодня, 15:56
Неизвестный брызнул зеленкой в лицо российскому оппозиционеру в центре Москвы.

Медведев опасается за свой пост - Bloomberg

Сегодня, 15:11
Путин был "неприятно удивлен" масштабом акций протеста после расследования о коррупции премьера РФ,

Возле парламента в Лондоне предотвратили теракт

Сегодня, 14:03
Полицейские обезвредили мужчину с ножами.