» » » Чи э обов’язковим застосування резервних РРО

Чи э обов’язковим застосування резервних РРО


Статтею 5 Закону про РРО передбачено, що на період виходу з ладу РРО та здійснення його ремонту або у разі тимчасового, але не більше 72 год (7 робочих днів), відключення електроенергії проведення розрахункових операцій здійснюється з використанням книги обліку розрахункових операцій та розрахункової книжки або із застосуванням належним чином зареєстрованого резервного РРО.
Отже, Законом про РРО не встановлено обов’язкових вимог щодо наявності на підприємстві резервного РРО. За порушення вимог цього Закону до суб’єктів господарювання за рішенням відповідних територіальних органів Міндоходів України застосовуються фінансові санкції.
Чи э обов’язковим застосування резервних РРО

  Источник: http://ua-ru.info/
Просмотров: 422; Комментариев: 0; Дата публикации: 14-02-2014, 00:00

Понравилась статья? Поделитесь ей с друзьями:
Не согласны или есть что добавить? - Напишите свой комментарий!

Добавить комментарий!

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Введите код:

Рекомендуем похожее:

Як саме оподатковуються нерезиденти

Оподаткуванню доходів, отриманих нерезидентом із джерелом походження з України, присвячено ст. 160

Яким чином оскаржити рішення органів ДПС щодо анулювання реєстрації платник ...

Наказом № 1144 удосконалено процедуру оскарження рішень органів ДПС щодо анулювання реєстрації

Чи може СГ - ФО бути виробником алкогольних напоїв?

Відповідно до ст. 2 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-BP «Про державне регулювання

Чи передбачена відповідальність до працівників органу доходів і зборів за ф ...

Чи передбачена відповідальність до працівників органу доходів і зборів за факт заподіяння шкоди

Подання річної декларації фізичною особою-підприємцем

Згідно з п. 49.1 ст. 49 Податкового кодексу податкова декларація подається за звітний період в

Коли застосування РРО та розрахункових книжок є необов’язковим ?

Статтею 9 цього Закону «Про РРО» визначено випадки, при яких застосування РРО та розрахункових

Порядок реєстрації, опломбування та застосування РРО за товари (послуги) за ...

РРО вважається зареєстрованим після виконання всіх дій, передбаче-них пунктами 2.3 — 2.7 Наказу №

Чи обов’язково на підприємстві має бути наявним резервний РРО?

Вимоги щодо роздрукування на РРО фіскальних звітних чеків

Фізична особа має двох дітей віком 2 і 8 років. Чому ПСП надається тільки н ...

Платник податку, який утримує двох чи більше дітей віком до 18 років, має право на ПСП у розмірі,

Трамп не ослабит санкции, пока КНДР не уничтожит ядерный арсенал – СМИ

Сегодня, 03:09
Американский президент Дональд Трамп не хочет существенно ослаблять санкции против КНДР в обмен на

Протестующие в Армении перекрыли дорогу на границе с Грузией

Сегодня, 01:13
Парализовано движение автобусов, грузовых и легковых автомобилей через таможенно-пропускной пункт

G7 выступила за сохранение санкций против России

Сегодня, 00:42
Страны "Большой семерки" выступают за сохранение ограничительных мер в отношении России за

В России возродили премию Ленина

Сегодня, 00:42
В Ульяновской области России решили возродить премию Ленина. Награду планируют присуждать с 2020