» » » Чи можно не застосовувати РРО якщо встановлен платіжний термінал?

Чи можно не застосовувати РРО якщо встановлен платіжний термінал?


Відповідно до п. 3.3 ст. 3 Закону про РРО суб’єкти господарювання, які здійснюють операції з розрахунків за готівку або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зобов’язані застосовувати РРО, що включені до Державного реєстру РРО з додержанням установленого порядку їх застосування.
Чи можно не застосовувати РРО якщо встановлен платіжний термінал?

  Источник: http://ua-ru.info/
Просмотров: 401; Комментариев: 0; Дата публикации: 14-02-2014, 00:00

Понравилась статья? Поделитесь ей с друзьями:
Не согласны или есть что добавить? - Напишите свой комментарий!

Добавить комментарий!

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Введите код:

Рекомендуем похожее:

Як звітуватись з єдиного внеску

Відповідно до п. 4 частини другої ст. 6 Закону № 2464 платник єдиного внеску зобов’язаний подавати

Чи може СГ - ФО бути виробником алкогольних напоїв?

Відповідно до ст. 2 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-BP «Про державне регулювання

Які документи підтверджують, що ФО - інвалід, яка зареєстрована відповідно ...

Які документи підтверджують, що ФО - інвалід, яка зареєстрована відповідно до закону як ФОП не є

Чи необхідно придбавати торговий патент ФО - підприємцю, яка провадить торг ...

Відповідно до абзацу ”в” пп.267.1.2 п.267 ст.267 розділу ХІІ Податкового кодексу України від 2

Інновації в застосуванні РРО: створення контрольної стрічки в електронній ф ...

З нового року органи ДПС переходять на приймання в електронному вигляді інформації з РРО.

Коли застосування РРО та розрахункових книжок є необов’язковим ?

Статтею 9 цього Закону «Про РРО» визначено випадки, при яких застосування РРО та розрахункових

Порядок реєстрації, опломбування та застосування РРО за товари (послуги) за ...

РРО вважається зареєстрованим після виконання всіх дій, передбаче-них пунктами 2.3 — 2.7 Наказу №

Чи обов’язково на підприємстві має бути наявним резервний РРО?

Вимоги щодо роздрукування на РРО фіскальних звітних чеків

Оползень в Китае: под завалами более 100 человек

Сегодня, 02:20
Сильные дожди в провинции Сычуань спровоцировали сход оползня.

В Лондоне эвакуируют жителей пяти зданий

Сегодня, 01:26
Причиной временного выселения людей стала небезопасная облицовка зданий, аналогичная той, что

Растет риск войны между Россией и США − Guardian

Сегодня, 01:16
Автор статьи утверждает, что между Москвой и Вашингтоном растет напряженность, которая в любой

В США допустили встречу Трамп-Путин на саммите G20

Сегодня, 00:44
Представитель Белого дома заявил, что Вашингтон желает сотрудничать с Москвой в тех сферах, где это