» » » Чи може СГ - ФО бути виробником алкогольних напоїв?

Чи може СГ - ФО бути виробником алкогольних напоїв?


Відповідно до ст. 2 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-BP «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 481) виробництво алкогольних напоїв здійснюється суб’єктами господарювання незалежно від форм власності за умови одержання ліцензії.
Ліцензії на виробництво алкогольних напоїв видаються усім суб’єктам господарювання. Ліцензії на виробництво алкогольних напоїв видаються, призупиняються та анулюються органом виконавчої влади, уповноваженим Кабінетом Міністрів України (Міністерство доходів і зборів України).
Ліцензії на виробництво алкогольних напоїв видаються суб’єктам господарювання, які на момент подання заяви про видачу ліцензії є власниками або відповідно до інших не заборонених законодавством підстав володіють та/або користуються приміщеннями та обладнанням, що забезпечують повний технологічний цикл виробництва та алкогольних напоїв, за умови, що використання таких приміщень та обладнання здійснює тільки один суб’єкт господарювання.
Ліцензії на виробництво коньяку та алкогольних напоїв за коньячною технологією видаються лише тим суб’єктам господарювання, які мають повний технологічний цикл виробництва, включаючи викурку і витримку (ст. 3 Закону № 481).
При цьому суб’єкти господарювання, виробничі цехи, дільниці, лабораторії та інші структурні підрозділи, які здійснюють виробництво і контроль за виробництвом алкогольних напоїв, підлягають обов’язковій атестації на відповідність вимогам, що встановлені чинними законодавчими актами України щодо забезпечення життя та здоров’я людей, охорони навколишнього природного середовища, повного технологічного циклу виробництва коньяку, алкогольних напоїв за коньячною технологією і тютюнових виробів, а також відповідність санітарним, пожежним, екологічним нормам і правилам (ст. 8 Закону № 481).
Враховуючи викладене, за умови виконання всіх вище перелічених вимог суб’єкт господарювання – фізична особа може надати заяву на отримання ліцензії на право виробництва алкогольних напоїв, а також документи, перелік яких наведено у ст. 3 Закону № 481.
Ліцензія або рішення про відмову у її видачі видається заявнику органом виконавчої влади, уповноваженим Кабінетом Міністрів України, не пізніше 30 календарних днів з дня одержання зазначених у цьому Законі документів. У рішенні про відмову у видачі ліцензії повинна бути вказана підстава для відмови.
Одночасно з видачею ліцензії орган виконавчої влади, уповноважений Кабінетом Міністрів України, видає суб’єкту господарювання додаток до ліцензії, який містить перелік видів алкогольних напоїв, які вправі виробляти суб’єкт господарювання, а також перелік знаків для товарів і послуг, які суб’єкт господарювання може використовувати у виробництві алкогольних напоїв на підставі прав власності на знаки для товарів і послуг, або на підставі рішень про прийняття заявок на реєстрацію знаків для товарів і послуг (на період до видачі свідоцтв на знаки для товарів і послуг), або на підставі дозволів інших власників знаків для товарів і послуг (якщо такі знаки зареєстровані після введення в дію цього Закону) (ст. 3 Закону № 481).
Чи може СГ - ФО бути виробником алкогольних напоїв?

  Источник: http://ua-ru.info/
Просмотров: 565; Комментариев: 0; Дата публикации: 26-02-2014, 00:00

Понравилась статья? Поделитесь ей с друзьями:
Не согласны или есть что добавить? - Напишите свой комментарий!

Добавить комментарий!

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Введите код:

Рекомендуем похожее:

Які документи підтверджують, що ФО - інвалід, яка зареєстрована відповідно ...

Які документи підтверджують, що ФО - інвалід, яка зареєстрована відповідно до закону як ФОП не є

Чи необхідно придбавати торговий патент ФО - підприємцю, яка провадить торг ...

Відповідно до абзацу ”в” пп.267.1.2 п.267 ст.267 розділу ХІІ Податкового кодексу України від 2

Чи є умови, за яких завершується митний режим тимчасового вивезення?

Згідно із ч.1 ст.120 Митного кодексу України від 13 березня 2012 року №4495-VI зі змінами та

Чи є умови, за яких завершується митний режим транзиту?

Для завершення митного режиму транзиту особою, відповідальною за дотримання вимог митного режиму,

Який має порядок оскарження постанов у справі про порушення митних правил з ...

Який має порядок оскарження постанов у справі про порушення митних правил за Митним кодексом

Чи обов’язково на підприємстві має бути наявним резервний РРО?

Вимоги щодо роздрукування на РРО фіскальних звітних чеків

Як розраховується акцизний податок за втраченими марками, придбаними для ма ...

Відповідно до пп. 222.2.2 п. 222.2 ст. 222 Податкового кодексу України у разі ввезення маркованої

В ході проведення операції «Акциз-2014» оперативниками столичного управлінн ...

Про це нещодавно повідомив перший заступник начальника ГУ Міндоходів у м.Києві – начальник

В Израиле умер автор одного из лучших стихотворений о войне

Сегодня, 19:13
Ион Деген скончался на 92-м году жизни.

Япония обвинила Северную Корею в похищении граждан

Сегодня, 15:12
Японский министр также призвал все страны усилить давление на Пхеньян.

Парламент Черногории одобрил вступление в НАТО

Сегодня, 15:07
Законопроект поддержали 46 депутатов из 81.

Госдеп о возможности КНДР ударить: Вопрос времени

Сегодня, 14:27
С учетом такой риторики США не могут просто оставаться безучастными, заявил Рекс Тиллерсон.