» » » Чи можуть звільнятися від сплати земельного податку підприємства, установи та організації?

Чи можуть звільнятися від сплати земельного податку підприємства, установи та організації?


Перелік підприємств, установ, організацій, громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості, у тому числі аероклубів та авіаційно-спортивних клубів Товариства сприяння обороні України, що звільняються від сплати земельного податку за земельні ділянки, на яких розміщені спортивні споруди, що використовуються для проведення всеукраїнських, міжнародних змагань та навчально-тренувального процесу збірних команд України з видів спорту та підготовки спортивного резерву, баз олімпійської та паралімпійської підготовки (далі – Перелік №975) затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 17 серпня 2011 року № 975 (далі – Постанова №975), яка набрала чинності 26.09.11 (офіційне опублікування: «Офіційний вісник України» від 26.09.11 №72), та п.2 якої визначено, що втратила чинність постанова Кабінету Міністрів України від 2 березня 2010 р. N 250 ”Деякі питання спрямування підприємствами, установами, організаціями, громадськими організаціями фізкультурно-спортивної спрямованості, базами олімпійської та паралімпійської підготовки, що звільняються від сплати земельного податку, сум зазначеного податку на забезпечення розвитку фізичної культури і спорту”.
Згідно із п.284.2 ст.282 ПКУ якщо право на пільгу у платника виникає протягом року, то він звільняється від сплати податку починаючи з місяця, що настає за місяцем, у якому виникло це право. У разі втрати права на пільгу протягом року податок сплачується починаючи з місяця, що настає за місяцем, у якому втрачено це право.
Водночас, відповідно до п. 10 підр. 10 р. ХХ ПКУ нормативно-правові акти, зокрема, Кабінету Міністрів України, прийняті до набрання чинності ПКУ на виконання законів з питань оподаткування, застосовуються в частині, що не суперечить ПКУ, до прийняття відповідних актів згідно з вимогами ПКУ.
Перелік підприємств, установ, організацій, громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості, баз олімпійської та паралімпійської підготовки, що звільняються від сплати земельного податку (далі – Перелік №250), затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2010 року № 250, яка втратила чинність з 26.09.11 в зв’язку з прийняттям Постанови № 975.
Чи можуть звільнятися від сплати земельного податку підприємства, установи та організації?

  Источник: http://ua-ru.info/
Просмотров: 535; Комментариев: 0; Дата публикации: 17-02-2014, 00:00

Понравилась статья? Поделитесь ей с друзьями:
Не согласны или есть что добавить? - Напишите свой комментарий!

Добавить комментарий!

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Введите код:

Рекомендуем похожее:

«З 1 березня 2014 року впроваджується оновлена форма податкової накладної»

ДПІ у Дарницькому районі повідомляє, що наказом Міністерства доходів і зборів України від

Громадяни, які будуть незгодні з нарахованою сумою податку на нерухомість, ...

ДПІ у Дарницькому районі нагадує, що кожен киянин, який має у власності житлове нерухоме майно,

У столиці на обліку Міндоходів перебуває 15,6 тисяч неприбуткових організац ...

До органів Міндоходів неприбутковим установам та організаціям необхідно подати річну фінансову

В Раде зарегистрировали проект о запрете некоторых российских СМИ

В Раде зарегистрировали проект о запрети некоторых российских СМИ

Якою є ставка розрахування земельного податку за земельну ділянку, що відве ...

Відповідно до п. 274.1 ст.274 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI (далі –

Як розраховується акцизний податок за втраченими марками, придбаними для ма ...

Відповідно до пп. 222.2.2 п. 222.2 ст. 222 Податкового кодексу України у разі ввезення маркованої

Юридичні особи мають подати декларацію з податку на нерухоме майно, відмінн ...

Фахівці столичного управління Міндоходів нагадують, що юридичні особи сплачують податок на

19 лютого 2014 року – останній день подання податкової декларації з податку ...

Головне управління Міндоходів у м. Києві нагадує, що відповідно до ст.265 Податкового кодексу

Увага! Інформуємо про подання звітності з податку на прибуток за 2013 рік

ДПІ у Дарницькому районі ГУ Міндоходів у м. Києві інформує стосовно крайнього терміну подання

Боевики хотели взорвать собор в Барселоне – СМИ

Вчера, 23:31
Террористы планировали взорвать заминированные грузовики у стен собора и на улице Рамбла.

Король Марокко помиловал более 400 террористов

Вчера, 22:35
Осужденные заявили о своем отказе от экстремизма и терроризма.

Во Франции пожарного обвинили в семи поджогах

Вчера, 22:33
Пожарный признался в организации шести из семи поджогов.

После эвакуации вокзала во Франции задержали человека

Вчера, 20:39
По данным СМИ, у задержанного при себе мог быть муляж оружия.