В пошуках роботи

Ринок праці-поняття ємне і всім зрозуміле. Давайте пройдемося по цьому ринку послуг і як прискіпливі покупці подивимося на ситуацію. Що там з роботою, якої вона якості, чи не завищені вимоги і як йдуть справи з оплатою.
По секрету всьому світу
Перш ніж зануритися з головою у вир пошуку роботи, озирніться. Розкажіть друзям, знайомим, сусідам, про те, що ви шукаєте роботу. Людський фактор завжди був найдієвішим. Багато підприємців не заявляють про наявність вакансій, а просто запитують у своїх же співробітників або знайомих. Чим більше людей знає, що ви перебуваєте в пошуку роботи, тим краще для вас.
Якщо вже є місце роботи, куди б ви хотіли працевлаштуватися, підійдіть самі у відділ кадрів або зателефонуйте за телефонами. Запитайте про наявність вакансій. Можливо, місце звільнитися через деякий час і саме вас будуть мати на увазі. Запропонуйте залишити своє резюме. Або запитайте, коли можна передзвонити в наступний раз. Будьте наполегливі, але в міру. Не перестарайтеся. Зайва нав'язливість викликає відторгнення.
Не проходьте повз
Так, це про Центр зайнятості населення. В даний час багато хто недооцінює можливості цієї організації. Найчастіше тут пропонують низькооплачувані і низькокваліфіковані вакансії. Але іноді фахівці можуть порадувати і, дійсно, цікавими пропозиціями. Тут вам можуть запропонувати пройти курси або поміняти кваліфікацію, освоїти нову спеціальність або взяти участь у тренінгах. Знання зайвими ніколи не бувають. Все вперед, в скарбничку вашого резюме.
До того ж, приємний бонус – невелика, але грошова допомога вам обов'язково нарахують. Це допоможе вам деякий час протриматися наплаву.
Нам з газетою легше жити, її є за що любити
Перевірений часом дідівський спосіб. Погортайте газети, в рубриці «оголошення» може бути цікава для вас інформація.
Не проходьте і повз оголошень, розклеєних на зупинках або інформаційних стендах. У пошуках роботи всі способи хороші.
Проявіть ініціативу і самі подайте оголошення про те, що вам потрібна робота. Під лежачий камінь вода не тече. Діяти треба по всіх фронтах.
Інтернет вам в допомогу
Де шукати роботу сучасній просунутій людині? Звичайно, в Інтернеті. Складіть грамотне повне резюме, доповніть його, по можливості, вашими досягненнями: сертифікати про проходження навчання, підвищення кваліфікації, грамоти і листи подяки з колишніх місць роботи. Не соромтеся хвалити себе. "Продавати" себе треба теж вміти. Можливо, час настав.
Покажіть, що ви просунутий користувач. Зробіть про себе відеовізитку. Роботодавець це оцінить.
Інтернет-це всесвітня павутина. І тут треба бути обережніше. Довіряйте тільки перевіреним сайтам. Дивіться відгуки. Не "кидайтеся" відразу на всі пропозиції.
Не довіряйте тим, хто просить внести передоплату за навчання. Вас повинно насторожити і той факт, що вас можуть попросити оплатити послуги рекрутингу.
Найбільш авторитетні сайти пошуку роботи:
- Work.ua;
- Robota.ua;
- OBYAVA.ua;
Віддалено не означає далеко
Перш ніж починати шукати роботу, проаналізуйте свої можливості, згадайте, що вмієте і що можете запропонувати роботодавцю. Вакансії віддаленої роботи в даний час збільшилися в кілька разів. Можливо, це ваш варіант. Нехай ця робота буде тимчасова і не збігатися з вашими очікуваннями, не приймайте поспішних рішень. Краще синиця в руках, ніж журавель в небі.
Притча: "Якийсь чоловік стояв біля відкритого вікна і дивився вдалину. Раптом повз нього пронісся ангел і випадково зачепив своїм крилом. Вибачившись, він уважно придивився до людини і сказав йому:
- У тебе є можливість стати дуже багатою і шанованою людиною, і одружитися з найкрасивішою жінкою на світі!
Людина порадів такій новині і після того, як ангел полетів, став чекати, коли ж збудуться його пророцтва».
Кажуть, знайти роботу не складно, було б бажання. Бажання і можливості завжди є. Справа залишається за малим-вибрати те, що потрібно саме вам.
Понравилась статья? Поделитесь ей с друзьями:
Рекомендуем похожее:
Головна роль мотивації при веденні бізнесу
Як правильно подати резюме для пошуку роботи за кордоном
Кращі наукові методи перекладу
Судова реформа в Україні почнеться в січні
Чи обов’язково на підприємстві має бути наявним резервний РРО?













Добавить комментарий!