Особливості страхового процесу для власників фірм та підприємств
На жаль речі, необхідні для функціонування компанії, може бути пошкоджено або знищено через безліч причин. До них можуть відноситися природні явища, що несуть загрозу, наприклад, сильний дощ може загрожувати повінню, блискавка може нанести шкоду технічним пристроям. Окрім того, небезпечними для майна можуть бути і дії людей, такі, як терористичні акти або навмисне псування майна конкурентами. Ситуацій може бути безліч, та рішення одне – своєчасне страхування. Чи то магазин із продукцією, чи то офісні приміщення із відповідною апаратурою, чи то цехи з устаткуванням – майно, що належить юридичній особі має бути застраховане.
Страхування відбувається за певними правилами та включає в себе страхову відповідальність, страхову оцінку і суму, що визначається після неї, а також принципи, за якими відшкодовуються збитки. Особа, яка вирішила застрахувати майно, має вибір:
- Застрахувати майно за усіма вірогідними ризиками.
- Обрати окремі пункти.
Багато уваги страховики зазвичай приділяють саме грошовій компенсації, адже вона має складати суму, що є не більшою і не меншою за вартість застрахованих об’єктів.
Різновиди страхових виплат
Під час оформлення страхового полісу юридична особа мусить обрати вид повернення грошей у зв’язку із завданими збитками. Вартість майна при його оцінці може бути не однаковою у залежності від того, який вид обрала особа – відшкодування (компенсація збитків, що дорівнює вартості пошкоджених або знищених майнових об’єктів) чи відновлення (сума, необхідна на нове будівництво або ремонт).
Окрім того, майно можна застрахувати як повністю, так і частково. Договір про страхування вважатиметься дійсним, доки юридична особа не отримає страхову виплату у повному обсязі. Грошова компенсація має бути отримана юридичною особою у конкретні терміни, зазначені у договорі.
Незалежно від того, як саме юридична особа хоче застрахувати майно, треба довіритися виключно професіоналам своєї справи. Велика кількість приватних підприємств сьогодні віддає перевагу онлайн-страхуванню, адже воно не віднімає багато часу, треба тільки знайти гідну страхову компанію в інтернеті. Багато хто довіряє агентствам з багаторічним досвідом. Саме такою є компанія PZU. Налічуються мільйони власників підприємств, котрі довіряють саме цій команді. Хочете, аби вартість майна вашої фірми повернули у разі його псування чи знищення? Тоді слід застрахувати його саме у цьому закладі страхування.
Понравилась статья? Поделитесь ей с друзьями:
Рекомендуем похожее:
Коефіцієнт інвестування
В які саме строки постанова судді у справі про адміністративне правопорушен ...
Чи передбачена відповідальність до працівників органу доходів і зборів за ф ...
Який має порядок оскарження постанов у справі про порушення митних правил з ...
Чи повинна сплачувати за себе єдиний внесок фізична особа — підприємець, як ...








Добавить комментарий!